Święto Odzyskania Niepodległości

9 listopada świętowaliśmy w naszym przedszkolu 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Nie zabrakło wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych, krótkiego występu artystycznego dzieci, a także czegoś pysznego dla podniebienia. Dziękujemy, że byliście Państwo z nami!

Wizyta owczarka francuskiego

Nasze przedszkole odwiedziła Lira, francuski owczarek i cudowny pies. Dzieci doskonale bawiły się z Lirą, podziwiały jej umiejętności akrobatyczne i dobre wychowanie – Lira prosiła, dziękowała, dawała głos. Chętne dzieci mogły ją pogłaskać i nagrodzić smakołykiem w podziękowaniu za wspaniałą zabawę.

I Forum Nauczycieli Przedszkoli Pragi – Południe

37 Przedszkoli naszej Dzielnicy świętowało 100. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Wśród nich znalazło się też nasze Przedszkole! Spotkanie w Centrum Promocji Kultury Pragi-Południe miało charakter prezentacji dobrych praktyk, dotyczących innowacyjnych rozwiązań podejmowanych z dziećmi przez nauczycielki praskich przedszkoli. Forum odbywało się pod Honorowym Patronatem Burmistrza Dzielnicy. Kilkanaście Przedszkoli przedstawiło kilkuminutowe prezentacje multimedialne na temat [...]